Výsledky 22. ročníku

Propozice

  • Turnaj proběhne v sobotu 21. 1. 2017 v hale v Bystřici nad Pernštejnem.
  • Letos začínáme v 17.00. Buďte všichni 16.45 nejpozději na místě, díky!
  • Startovné 700 Kč a cena v hodnotě 150 Kč. Startovné uhraďte osobně, či na účet 670100 – 2200306185/6210 nejpozději do 15. ledna 2017Vaše účast bude potvrzena teprve po uhrazení startovného.
  • Podmínkou jsou alespoň dvě ženy na hřišti.
  • Hrát se bude do brzkých ranních hodin.
  • Strop účastníků je 12 družstev.
  • Nutnou podmínkou účasti je oblečení všech členů týmu (i v průběhu zápasů) do pyžam, nočních košil, či županů.

Doplňkové soutěže

  • Nejlépe oděný hráč či hráčka
  • Nejsladěnější družstvo

Přihlášená družstva

  1. Jsme hratelný (Vladimír Musil)
  2. Inafuš (Pavel Švorma)
  3. Nevim (Jarek Novák)   Krakeni – Pokorný Libor
  4. Smatch Brno (Karel Konečný)
  5. Magda tým (Mifani + Olinka Čermáková + Veverčák a Unza)
  6. Sací komando (David Baliev)
  7. Bobři  (Josef Rous)
  8. Šufani
  9. Degustační komise (Jirka Kirchner)
  10. Rumový pralinky (Iveta Šiborová)
  11. Kindervajíčka (Opatovice) Becherová smršť
  12. Napohodu (Milan Synek)

Herní systém

  • Hrát budeme podle staronových pravidel tedy „libovolný dotek saka je chyba“
  • Při 12 družstvech budeme hrát skupiny po 4 každý s každým na dva hrané sety do 20 bodů (20 konec).
  • Vyhraný set = bod, plus bod navíc za výhru na body. Při plichtě se hraje mini set do tří o bod navíc (tento miniset se nepočítá do celkového skóre).
    • 2:0 => 3 body vítěz, 0 bodů prohraný
    • 1:1 => 1 bod každý, vítěz na body bod navíc
    • 1:1, plichta na body => 1 bod každý, miniset do tří (tři končí) o bod navíc
  • Pořadí ve skupinách určují:
    • Body
    • Vzájemný zápas (při rovnosti bodů u tří a více se bere minitabulka vzájemných zápasů)
    • Celkové skóre
    • Nedejbože los 🙂
  • Pavouk o první místo:
    • vítězové skupin
    • druzí ze skupin
    • dva nejlepší z třetího místa
    • hraje se čtvrtfinále, semifinále, finále a o třetí místo, ostatní zápasy o umístění se nedohrávají
  • Pavouk o deváté místo:
    • nejhorší z třetí pozice (je nasazen do „semifinále“)
    • čtvrtí ze skupin
    • pátí ze skupin
    • hraje se „čtvrtfinále“, „semifinále“, „finále“, ostatní zápasy o umístění se nedohrávají

Kontakty

  • Iveta Šiborová, ivetasiborova@seznam.cz, 602 583 051
  • Jiří Borek, jiriborek@jiriborek.eu, 737 932 662

Předchozí ročníky